Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Zsolto #26 üzenetére

    Érdekes.Megértem én is ha valakinek a minőség és szépség az elsődleges a tudás meg csak másodlagos.De én is hiányolom az ilyen divatkütyükből a kiemelkedő tudást.pl.:napokban volt a kezemben egy Nokia Luna.Hát az valami elképesztő(Sokan mondják hogy a Luna nem olyan nagy szám mint a Sirocco de ez szerintem nem igaz az is ott volt kipróbáltam szép de annyira nem jött be).Tányleg öröm volt ránézni hogy a kezemben van.Az összes csicsa meg luxusmobil közül ez kéne leginkább.De ha olyan rohadt gazdag lennék akkor sem vennék ilyet mert a tudás jobban érdekel és vennék inkább egy "széthulló" N95öt.Esetleg ha tényleg annyi pénzem lenne vennék 2. telónak egy Lunát.De akkoris idegesítene hogy nincsen egy olyan luxusmobil ami kiemelkedő tudással rendelkezik.És azért szerintem van jópár olyan gazdag ember akinek fontos lenne a tudás is és inkább kifizetne akár +100k-t is egy adott telóért ha tudásban is a luxust képviselné. szóval nem az a bajom hogy vannak butácska luxusmobilok hanem hogy szinte csak buták vannak. :U

Új hozzászólás Aktív témák