Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz CJ4567 #292 üzenetére

    mentségedre ( : legyen mondva, korábban én is azt hittem ennyi tárhely nagyon ergya' lesz
    összességében jobb vétel az x, s ára valahol 100e ft körül kellene legyen, de befogom a pofámat, 370ft-os eur, 114e ft-ért el lehet hozni
    iszonyat pici, 2l alatt van valamivel, tényleg kvázi néma, legtöbb pc idle-ben eszik annyit mint ez játék alatt
    ssd-vel bővíteni egyáltalán nem éri meg, az nem kérdés
    ezek a játékok csak nyúzás miatt vannak fenn, alapesetben nekem ennyi tárhelyből legalább a fele üres lenne:) - pc-be is megvettem az 1tb 970 evo-t, mert csak:d de nem használtam ki -
    x is már vár, csak el kell hoznom, ezt azért vettem mert akkor nem volt x, de esélyesen az s fog maradni, meggyőzött
    mit összebohóckodtam mini néma gamer pc-vel ami keveset is eszik, rákölthetek 2-400e ft-ot, akkor se lesz ennyire kicsi, jó esetben 12l, ehhez képest zabál,hangot éppen tudom hozni, valamivel erősebb lesz, de ez 114e ft ( :
    és persze alma-körte, de nekem már nem a lövölde játékok adnak élményt hanem pl a tetris, az egy hatalmas játék, forza is siklik ahogy kell

    wattafaka
    esélyes
    többen használnak 450-es seasonic focus melett 5700xt-t is, ami simán eszik annyit/többet mint egy 3070

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák