Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Va

    senior tag

    válasz Foglalt név #27 üzenetére

    Nem keverted össze véletlenül??? :U

    Az egész országban (sőt az egész EU-ban, még ebayen is) Mndenhol az A6300 kerül 330-ba, nem az a6500... Az a6300 néha a MM-ban 285/250 ezer obival vagy anélkül, de az a6500 vázat 450 alatt seheol nem láttam még.

    Mert akkor vagy hiba történt a boltban ahol vetted és félreárazták... vagy elképzelni sem tudom mi történt hogy annyiért adták... kb 3 hónapja rendszeresen nézem az árakat, akciókat, de a 6500 vázat (obi nélkül!) 450 ezer ft alatt még az árgép/árukeresőn sem láttam soha... Jelenleg is 2 akciós bolt kivételével 500 ezer ft-nál kezdődik az ára, de a 2 akciós ár is 450 ezer... szvsz 330-ért a helyedben egyből kettőt vettem volna :DDD :DDD :DDD

    Még ebayen a használt 6500 árak is felkúsznak 300-400 ezer ft-ig az aukció végére, ismétlem: (HASZNÁLT!)
    Le is mondtam a használtról mert nem lehet kifogni használtat értelmes áron, inkább feszek 500-ért zsír újat mint 350-ért használtat... Ugyanez az a6300-nál... 250 újonnan a Media-ban... ebey-en, Hardverapro-n 200-ért adják a használtat... Vicc és röhely az egész Sony használt Milc piac... De ugyanez igaz a Pana GH4-re is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák