Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kalandor

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz #57527808 #16 üzenetére

    értem. akkor ez csak a személyem ellen irányult.
    :Y Nincs az az egyenes logika, amivel ez abból a két sorból levezethető.

    itt is megerősítették a dolgot, de ilyen apróságokkal nem kell foglalkozni.
    A partvonalon kívülről könnyen nyilatkoztathatsz ki ilyesmit, de felelősen nem távsalamonkodunk, csak ha valami 100%.

    a normális kommunikáció neked kimerül abban, hogy ha nincs igazad, akkor nem is válaszolsz?
    Vulgaritásra nem válaszolok. Bár hazugságra se kellene (ld: azért nem válaszolok mert nincs igazam).

    az eiffel torony figyelemfelkeltés volt arra utalva, hogy az legalább egy létező dolog
    Lehet hirdetni előrendelhető dolgokat, mindig is lehetett. Nem létező, nem tulajdonolható dolgokat nem lehet hirdetni (Eiffel torony pl.)

    és tapasztalat alapján vannak olyan népek, akik lazán elutalják az árát
    Aki csak a vágyott tárgyat nézi, az elutalja az előrendelhető és a már kapható telefonra is, irreleváns ebből a szempontból, hogy egy telefon kapható már vagy még nem.

    mindig védtem a vevőket, százas nagyságrendben raktam ki csalókat az oldalról. még kisbetűsként is ezt tettem, tippre ezért kérhettél fel apródnak. ezt a tradíciót követtem volna, de sikerült végleg elvenned a kedvem ettől.
    Sajnálom, de továbbra is ezt csináljuk itt. Viszont nem távsalamonkodunk és nem mikromenedzselünk.

    ez csak arról szólt, hogy kiálltam valakiért függetlenül attól, hogy megérdemelte vagy sem. illetve odatartottam a hátam, amikor a többiek kezdték el feszegetni a témát, mert értem nem volt kár.
    Ezt a mártírkodást nem tudom értelmezni.

    ne is válaszolj, nem fogom nézni a topikot.
    Ezt már írtad #7-ben. Amúgy az illem és a logika szerint ha te kezdted a vitát, a másik fél fejezi be, így egyenlő számú a megszólalás száma is.

Új hozzászólás Aktív témák