Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JanR

    addikt

    A filmben van egy akkora logikai hiba, mint az állat! Nem is értem meg, hogy ilyet miért raktak bele, vagy ez, hogy történhetett meg..

    Szóval, ugye az időutazást a kopasz csaj szépen megmagyarázta, hogy ha a kövek elmozdulnak, akkor alternatív idősíkok jelennek meg, de ha a kövek visszakerülnek a helyükre, akkor meg is szűnnek. Ezzel a teóriával 2 dolgot tudok megmagyarázni: 1 - egy alternatív Thanos jött előre a jelenbe, így megölték egy idősíkban kétszer is (egyet abból az idősíkból, illetve egyet a létrejött, majd megszűnt idősíkból), de miután visszavitték a köveket, az az alternatív idősík meg is szűnt, így a Thanos csettintés nélküli jövője létre sem jön. 2 - Amerika kapitány visszaviszi a köveket és ott marad Peggy-vel és boldogan élnek, amíg a másik Steve bele van fagyva a Balatonba. Ez eddig mind szép és jó, mert 1 idősíkba ment ugye vissza. Azt még el is fogadom, hogy abban a 70 évben Peggyvel kavart és csinált neki gyerekeket, mert ugye sehol nem mutatják Peggy férjét, csak a gyerekeit, szóval simán lehet, hogy Rogers az apjuk. DE megint itt egy logikai fa**om! Hogy van nála a pajzs a végén? Értem én, hogy Kapitány felolvasztása után öregen bujkált valamerre, de a pajzsot, hogy hozta oda a padhoz? Mert gyakorlatilag 1 volt belőle, ami a végjátékban eltörött, illetve ha a "visszament" Rogers-nél lenne, akkor a Végjátékban nem is lett volna benne a pajzs (Tony így hogy a fenébe adhatta volna neki oda, mikor a "visszament" Kapitánynál van). Totális logikai hiány van ebben az időszálas izében. Tudom, hogy azért volt, mert így akarták átadni a staféta botot, de ez akkor is így totál katyvasz. Biztos úgy voltak bele, hogy elég lóvéjuk van már és jó lesz ez a népnek, drámai jelenetekkel, ilyenekkel meg ne foglalkozzanak.

    Nekem inkább olyan érzésem van, hogy ez rohadtul nem egy lezárás, hanem inkább egy nyitás, mert egyelőre több kérdésem van, mint a film előtt. Meg ugye még ott van Gamora is. Ha a logikát követem, akkor Ő is eltűnt a vérbe, azzal, hogy Kapi visszavitte a köveket, mivel az az alternatív idősík eltűnik abban a pillanatban. (És ugye emiatt nem hozható vissza Romanov és Tony se, mert ahhoz kellene egy alternatív idővonal).

    Ja és ezen a gondolatmeneten továbbmenve, az a szál, ahol a 2 kapitány harcol egymással meg sem történt, mert megszűnik az az alternatív múlt is, illetve, hogy Loki megszökik, az is. Sok mindent megmagyaráz a kövek visszakerülése a helyére, csak azt a ku*va pajzsot nem!

Új hozzászólás Aktív témák