Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz KAMELOT #33 üzenetére

    Nekem volt Sapphire és ASUS DC2 is... És? Semmi komolyabb problémám nem volt velük semmilyen téren, pedig játék mellett munkára is használtam/használom a gépeimet.

    Nekem az a tapasztalatom, hogy legtöbbször az ilyen "driver-es" problémák hardver- / szoftverkörnyezettől függnek a legjobban. Tehát sem az nem mérvadó, hogy nekem nem volt vele problémám, sem az, hogy másnak meg volt.

    Én ugyanígy szívtam 580GTX-el és 670GTX-el is az állandó driver gondokkal (miközben ugyanezen kártyák teljesen más gépben jól működtek), ami egyértelműen driver hiba. Ha felraktam a legújabb drivert, akkor legtöbbször megoldódott, egészen addig, míg nem találtam egy újabb programot, amitől ismét haldokolt.... Erre újabb drivert kellett keresnem (ami általában meg is oldotta), és így tovább. Igen, ez tényleg sokkal csodálatosabb driverezés, mint az AMD oldalon (ahol egyébként szintén bőven vannak/lehetnek bugok, 6870-el szívtam elég sokat), de NV-vel is volt, hogy lényegében daily build drivereket kellett használnom. Szóval akkor most szidjam mind a kettőt?

    Most NV kártyám van és nincs vele bajom egyébként sem driveres, sem hardveres...

    Csak nem szeretem az egyoldalú (lényegében fanboy) hozzáállást, amit általában a fórumokon olvasok. És ezt most nem rád értem, hanem úgy általában, és mind a két oldalra igaz.... De legtöbbször itt a PH-n ha AMD driverekről van szó, akkor mind szar, ha NV-ről, akkor mind hibátlan és csodálatos. Na ez az ami messze nem igaz... Az viszont igaz, hogy bárki bármivel szív, az őt nem vigasztalja, hogy másnak meg ugyanaz a kártya jól működik... :K

    (#39) KAMELOT:
    Lehet neked már akkor volt amikor már javították a hibákat.
    persze az is lehet. Bár elsők között vettem mind a kettőt...

    Én tényleg csak az egyoldalúság ellen írtam amit írtam. Mint mondtam aki épp szív valamivel azt úgy sem vigasztalja semmi sem. De én már bőséggel szívtam mind a két oldalról, tehát akkor ekézhetném mind a két gyártót. Ja és nem vehetnék semmit sem. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák