Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    " A hátlap pedig 48 + 8 + 5 mpx"

    Mikor felejtik már el végre a gyártók ezeket a teljesen haszontalan másodlagos és harmadlagos szar bokeh lencséket? :W
    Remélem azért a 8 megapixeles teleobis lesz legalább, ha már hármat belepakolnak és legalább a főkamerában és ebben lesz OIS.

    Ettől eltekintve amúgy várós, snapi 675 is bőven elég mindenre, ahogy a 6 giga ram is. Már csak egy combos akku kell és amoled. Az Apexben csalódtam. Ez a teljes portmentesség nagyon nem gyere be.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz nozs23 #6 üzenetére

    Majd én eldöntöm, hogy mi zavar és mi nem :U Pont lesz@rom a portrékat, mellesleg ahhoz elég 1 lencse is, lásd Google Pixel.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz nozs23 #9 üzenetére

    Veszteségmentesen zoomolni nem fogsz telefotós lencse nélkül, hajadra kenheted a bokeh egységet. Lásd Oneplus 6

    "A OnePlus 6 célja a hibákból tanulni, és jó hír a korábbiaknál méretesebb és modernebb főkamera, optikailag stabilizálva (1/2,6”, Sony IMX516, f/1,7 rekeszérték), amit leginkább este kamatoztat. A másodkamera viszont maradt hasonló gyújtótávolságú és 20 megapixeles (IMX376K, f/1,7 rekeszérték), amit csak a portrékhoz vet be a rendszer, ezek pedig még mindig nem hibátlanok, de azért használhatók"

    Instagram-celebeknek jó maximum az ilyen felállás. Kell egy telefotós lencse a veszteségmentes zoomhoz, lásd Note 8, P20 és Mate 20 Pro stb.
    Ahogy a széles látószöghöz széles látószögű obi. És amíg a bokeh egység kizárólag arra jó, hogy divatos insta képeket lőjön vele az ember, addig a telefotóssal zoom is megy, avagy a másikkal a széles látószög és mellesleg megy velük a bokeh is.

    Amit mondani akarok, hogy engem nem érdekel ki mire használja, de ha már van másodlagos kamera akkor ugyan legyen már olyan amit szélesebb körben is lehet használni. Ne CSAK egyvalamire.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák