Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kige91

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem évek óta van Bónusz kártyám (nem gold), és az új OTP alkalmazás óta szembetűnőbb egyre, hogy a visszatérítésem (aktuálisan mutatott egyenlege) nem olyan ütemben növekszik, mint a kiadásaim.
    Egy példán szerintem jól tudnám szemléltetni:
    Augusztus 14.-én fordult a hónap, természetesen befizetés után néztem, hogy a "Vásárlások utáni várható éves pénzvisszatérítés" 22 197 Ft volt.
    Nekem 720e a keretem, és a sok utazás, valamint a magamnak és családtagoknak való szállásfoglalás, és az utazásokkal kapcsolatos tankolások mind az én kártyámról mentek, így "sikerült" szeptember 13.-ig 683e Ft-os forgalmat csinálni a kártyára. Természetes az elszámolási időszak végén visszatöltöttem azonnal.
    Ezután figyeltem, hogy vajon mennyit fog emelkedni, az eredmény: "Vásárlások utáni várható éves pénzvisszatérítés" 22 236 Ft. Pedig barátok között is 6800 Ft-al kellett volna, ha csak az 1%-ot nézem.

    Nem emlékszem, hogy '18 decemberében, amikor leszerződtem a kártyára, akkor volt-e ilyen promóció, hogy szállásra +1% nyáron, de még így is nagyon messze van a matek.

    Valakinek hasonló tapasztalata van? Vagy csak nem tudok valamiről? Esetleg lehet valami turpisság abban, hogy magával a kártyával, vagy pedig NFC-s telefonnal fizetek (nyilván ez a kártya van társítva)?

    köszi,
    kige91

Új hozzászólás Aktív témák