Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kbali

    nagyúr

    válasz gyugyo79 #25 üzenetére

    Szerintem a Dspec sem tökéletes: anno mikor a 7303-at vettem (a tesztben szereplőnek kb. a 2 évvel ezelőtti elődje, mert nagyjából ugyanazt tudja), ott is kétféle panelt hozott hozzá: VA + IPS (csak éppen IPS-sel nem találkozott senki és kideríteni is úgy lehet csak, ha bekapcsolod a TV-t).
    Egyéb tapasztalataim:
    Nekem az elmúlt közel 1,5 évben egyszer fagyott meg a Youtube, de egy kényszerített app leállítás és újraindítás megoldotta. Komplett TV fagyást nem produkált. Újraindítva csak rutinból volt vagy ötször, abból van olyan, ami a szoftverfrissítés miatt volt. A qwerty-s távtól nem vagyok elájulva, jobbra számítottam, böngészőben kb használhatatlan.
    Netflix, Youtube, Spotify, böngésző, MXplayer, HBOGO kb amit használlok, ill. kipróbáltam egy-két játékot, de ennyi, ezekre bőven jó. Ambilight rohadt jó, akár csak szobavilágításnak is vagy a zenehallgatás mellé.
    Az ára: én 130 körül vettem, a nem droidos LG, SAMU, SONY tv-k sem voltak jelentősen olcsóbbak, a droidosok (ha egyáltalán voltak) pedig ugyanebben az árban (43-asról beszélek én is, mint a tesztben). Ha pedig mondjuk HBOGO-t szeretne nézni valaki, akkor kell legalább egy 10-15 ezres droidos stick/doboz mellé, akor meg árban ugyanott vagyunk.
    Én vennék újra ilyet.

Új hozzászólás Aktív témák