Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz D1Rect #9 üzenetére

    Az benne van, ilyen erovel reg negbizhato bolt is becsodolhet, lasd anno mistral, az ember megteszi amit tud, akkor nyugodtan alszik
    Meg a nagy ebayen is feltunnek csalok esetenkent, hiaba ott a pp, fokozott ellenorzes, fereg mindig lesz, rutinnal ezek 95%-at egybol ki lehet szurni

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • haxiboy

    veterán

    válasz D1Rect #9 üzenetére

    Huhhú, de volt ám, tipmixes kollegával nekem is volt "szerencsém"...

    Azt nem értem miért jó ha átvernek valakit. Lehet ha szépen kérik akkor segítünk is, elvégre ezért van ez a közösség. Nyilván nem adománygyűjtésre vagy mittudomén, de ha valaki olyan helyzetbe kerül hogy teszemazt elvesztheti a házát mert van egy 200 ezer forintos tartozása. 200 forintot rászánnék. De ezek (vagy ők), nem tudom hogy illik megfogalmazni, inkább átvernek 2-3 embert, majd életük végéig büntetett előélettel rendelkezhetnek és csak "alja" munkát kapnak.

    A másik meg hogy megpróbálnak eltűnni, és össze vissza hazudoznak. Ahelyett hogy azt mondaná hogy ne haragudj, nem tudtam volna máshonnan pénzhez jutni, írjunk egy papírt, vissza fizetem vagy ledolgozom.
    Én amikor átvertek felajánlottam körülbelül 50k-val húztak le, felajánlottam hogy jöjjön el, amúgy is fel akarom ásatni nagymamámnál a kertet, ássa fel és eltekintek a dologtól. Felajánlottam hogy visszafizetheti 2 év alatt (ez havi durván 2000 forint), egyik sem tetszett neki így értelem szerűen ment a feljelentés.

    Manapság bármilyen adás-vétel van. Nem csak az illetőt ellenőrzöm hogy megbízható-e, hanem az összes vásárlóját, mert láttam én már 500 pozitívos tagot, csak mindet ő adta magának...

    Az utánvétezésnél teljes mértékben érthető a bizalmatlanság. Ha valaki utánvétezni szeretne akkor van hogy én is előre kérem az utánvét összegét, vagy esetleg elutalom, de nem szoktam problémát csinálni belőle. Ha valakinek ~2000forintot ér a becsülete, hát így jártam. De minden ilyesmit rögzítek magamnak, hogy ki mit mikor csinált, mennyiért vásárolt, fizetett-e stb gyakorlatilag így tudom kivel kell óvatosan, és ki az akiről tudom hogy tutira nem fog átvágni.

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Új hozzászólás Aktív témák