Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggg1

    aktív tag

    válasz bolvar #12 üzenetére

    Igen, ez nagy tanulsága ezeknek a dolgoknak (is), hogy a túl integrált funkcionalitású műszaki dolgok csak akkor jók, ha minden része általános célú. Gondolok itt arra, hogy egy Android, mint operációs rendszer általános célú, könnyebb helyettesíteni, cserélni egy programot egy másikra, még akár driver is telepíthető. Ha egy ilyen okostévé túl specifikus és zárt rendszert tartalmaz, és túl sok minden van integrálva, akkor idővel sok funkció válhat használhatatlanná, vagy eleve felesleges. Viszont így sok mindent eladnak egyszerre. Én pl. szerettem volna a programrögzítést, de abszolút nem akartam 3D tévét, viszont ami rögzítős volt, már 3D is volt, meg smart. Ezeket mind megvetették velem, a 3D-t egyszer se használtam, soha, szemüvegem sincs. Jobban jártam volna egy buta tévével, ami csak monitor, amibe nincs sok minden integrálva, a többi funkció, pl a külső rögzítő box pedig külön cserélhető, igényekhez alakítható, és nagyon sok pénz megtakarítható. Ilyenekből tanul az ember, nem biztos, hogy a túl integrált dolgok a legjobbak.

Új hozzászólás Aktív témák