Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • judas13

    addikt

    válasz Matada2.3 #38 üzenetére

    Ki tudja, hogy hol tartanak most pontosan a Japánok mint mondjuk 5 évvel ezelőtt. Olvasni, hogy karcálóbb mint a GG2 korai generáció de jobban is törik nála valahol a GG3 környékén inkább amögött lehet talán..... Én elfogadnám simán ha azzal jönne a kijelző védettsége és nem a GG-tól bármilyen telóra A kulcsok, fémtárgyak stb ellen sztem mindkettő jó véd. Kvarc kristály ellen meg egyik sem... :) :)

    ----

    Fall-N

    +1

    [ Szerkesztve ]

    "Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

  • prolad

    őstag

    válasz Matada2.3 #38 üzenetére

    Szerintem sokat ártott nekik, hogy kezdetben csak másodvonalas gyártók használták az üvegüket. Főleg az Alcatelre emlékszem, akik nagyon promózták. Mivel ezek a termékek nem lettek igazán sikeresek vagy pont híresen rosszak lettek ezért a Dragontrail is szép lassan egy másodvonalas megoldás lett a GG-hez képest (ahol alapból is sokkal több megy marketingre). Kb.mint itthon a Suzuki,ez évezred elején nagyon ment a swift,aztán az alacsony ár és a megbízhatóság miatt főleg az idősebb korosztálynál kötött ki (családi autónak kicsi volt,fiataloknak unalmas) és a Suzuki itthon szép lassan tipikus öregautóvá vált, ami viszont már ártott a márka eladásainak.Emiatt lett az új széria dizájnja ennyire más.

    Amúgy az autók szélvédőjének üvegét nem lehetne a telefonoknál is alkalmazni? Karcállóbb (és a karcok viszonylag könnyen eltüntethetők), időjárásálló, kellően rugalmas, ekkora méretben annyira talán nem is drága.

Új hozzászólás Aktív témák