Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simba86

    senior tag

    válasz csubuka #10831 üzenetére

    2015 januárjában vettem 15 Mátyásért, de (kopp-kopp-kopp), hibátlan azóta is :)
    A tokot is sikerült fél áron vennem, az is tökéletes állapotú, a gép nem produkált semmilyen "típushibát", az USB csatlakozónál se repedt meg. Anno az első sikeres tárhelybővítést futtattam le rajta még a script nélkül, lementve az eredeti system img-ket, aztán vissza. Szóval az akkori módszer semmilyen gondot nem okozott soha, az akksija is tökéletes. Ritkábban használom, mint régen, így kb hetente MAX. 2x töltöm... :)

    Nagyon nem bántam meg, hogy megvettem, mert sok hasonló androidos kütyüben az az idegesítő, hogy szoftveresen elrontják már kernel szinten, így vagy az akksit szívja, vagy beragadnak programok és a multitask katasztrófa (lásd: xperia SP...), stb...

    Minden egybevéve ajándék volt annyiért :)

    Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

Új hozzászólás Aktív témák