Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    hmmm... wiz8... kb 2003-2004körül kezdtem el vele játszogatni és egymás után vagy 3szor végigvittem :)) nagyon nagy volt... haverom is nyomta ész nélkül... nagyon tetszett a rendszere, hogy használattal nőttek szépen a skillek... a varázslatok is érdekesen működtek... mintha 5-ös (vagy 7-es?) skálán lehetett volna állítani az intenzitást: ha zöld volt, akkor talán 100% volt a siker... sárgában már lehetett hibázni... pirosban meg vissza is üthetett, ha nem jött be :) de ott volt a legnagyobb esély a fejlődésre... a játék végére általában megizmosodtak a casterjeim és nyomták ész nélkül a területre ható instant ölő spelleket... mintha minden szférában lett volna 1 ilyen spell... nagyon durvák lettek a varázslóim tényleg :) a csapatban meg talán 6 hely volt, 2 pedig fenntartva "beállós karaktereknek" :) lehet, hogy előveszem megint a játékot... addiktív volt nagyon :) el tudnék képzelni még pár folytatást, de akkor ez esélytelen? :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz mephi666 #1 üzenetére

    Elég jól emléxel a dolgokra. Amúgy a varázslat erőssége azt hiszem max 5 lehetett. Nekem kifejezetten tetszett a nagy party is (6+2 hely). És most hogy írod tényleg, a területre ható varázslatok voltak a legfontosabbak, főleg azért, mert időnként akár 10-20 ellenfél is volt egy harc során.

    Folytatás sajnos esélytelen. :(

    ***

  • mephi666

    nagyúr

    most nézegetek újra 1 oldalt, ahol a kasztokról van szó... kb mindet kipróbáltam... :B aláhúznám a legkedveltebbeket, amiket előszeretettel raktam csapatba...

    fighter: "kommersz" harcos
    bard: tipikus bárd, de rengeteg elég tápos speckó tárggyal brutális...
    bishop: univerzális varázsló, ami minden szférából tud tanulni és kegyetlen lesz szerintem a játék végére
    gadgeteer: kütyükkel dolgozik... rengeteg spec. tárgy van, amit tud használni és más kasztok spelljeit nyomhatja vele
    lord: harcos/pap keverék... jól jön nagyon, mert üt is, ha kell, de gyógyítani is tud...
    mage: sima mágus... mintha csak 1-2 szférát tudna magas szinten használni, ilyen szinten jobb, mint a bishop...
    monk: szerzetes... közelharcra elég erős és mintha gyógyolni is tudna...
    ninja: elég kombós/nehéz kaszt... ha valaki tud vele, az brutális, de ha nem, csak idegesítő...
    priest: "sima" pap...
    psionic: mentális spelleket lövöldöző mage... nem rossz, de nekem annyira nem tetszett...
    ranger: távolharci karakter, szerintem nem árt a partiba...
    rogue: kombózós/kiszámíthatatlan karakter, viszonylag kevés hp-vel... ha bejön neki, akkor aprít, mint a gép, de ha nem, akkor alig szurkál...
    samurai: elég brutál közelharci karakter... szeretem az első sorban tartani, hogy daráljon...
    valkyrie: kizárólag nőből lehet "gyártani", de szerintem elég masszív harcos karakter, akinek elől a helye :)

    plusz mintha minden kasztnak lett volna csomó spec képessége, meg bizonyos szinteken is kaptak új dolgokat... nagyon jó rendszere volt a játéknak :)

    mod: a fajokat meg ki is felejtettem, mert bizonyos kasztok adott fajokból plusz előnyöket is élvezhettek... a fajok alap előnyein felül :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz mephi666 #3 üzenetére

    "plusz mintha minden kasztnak lett volna csomó spec képessége, meg bizonyos szinteken is kaptak új dolgokat... nagyon jó rendszere volt a játéknak"

    Ha egy képességet kimaxoltunk 100-ra, akkor megjelent egy új, bónusz képesség is. :)

    ***

  • juliabrilke

    addikt

    Imádtam nagyon ezt a játékot. :C

    Nekem ebben a kategóriában az egyik legjobb volt. Bár a többi játékhoz képest érdekes volt a harc. Gondolok itt mondjuk a varázslásra.

    Így visszanézve azért pár kaszt kimaradt, amit nem próbáltam ki (vagy csak felvett ember volt olyan, akit gyorsan kipateroltam utána) :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák