Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz Kolondrum #42 üzenetére

    +1:R

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

  • Moszuke

    csendes tag

    válasz Kolondrum #53 üzenetére

    nem tudom hiteles-e az idézésed, nem vádollak, csak a mai világban ez.. na szal érted:)
    135. § (1) A szolgáltató köteles az előfizetői szolgáltatást az előfizető kérésére - amennyiben ezt a szolgáltatás sajátosságai lehetővé teszik - szüneteltetni.

    (3) Ha az előfizetői szolgáltatás az előfizető kérésére szünetel, a szünetelés időtartamára az előfizetőt csak - az előfizetői szerződésben feltüntetett - csökkentett, indokolt és méltányos díj fizetésére lehet kötelezni.

    itt már látni a kiskapukat

    hát igen. szal ilyenkor jön az a rész amikor józsi bácsi nem olvasta el mit írt alá... és oda van írva, hogy az adott előfizu sajnos a sajátosságok miatt nem szüneteltethető mert bla-bla-bla meg, hogy a "méltányos" összeg a szerződésben az a normál ár fele, monjuk 20 helyett 10k. (csak példák) na mer hát ki határozza meg, hogy kinek mi a méltányos?.. nekem 5ft. nekik 5k.

    és akkor jön a sóhajtozás, hogy hát... jajj most mi lesz..
    ja meg jön, hogy geci a szolgáltató!

    nekem 1 nem létező (már lezárt) T-s előfizu csomagom van, de megfelel az, ezért nem váltottam át jelenleg elérhetőekre, volt hogy késtem vele 3-5napot, 1-1 napot, de sose volt vele gond. a szerződésben azt hiszem 5napig vmi 700ft plusz költség van.
    ja és nem tudom sajnálni azt aki heteket, vagy akár 1-1napot késik és megbasszák. aláírtad, teljesítsd! ők adják a hálózatot, telefont, nem ők szegnek szerződést. érted..:)
    a műszerész tanárom mondta: szar az élet? akaszd fel magad!

    { bonus2 bAddRace,RC_NonBoss,5; bonus2 bAddRace,RC_Boss,5; bonus bMatkRate,5; },{},{}

Új hozzászólás Aktív témák