Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz szentkuti11 #2 üzenetére

    Azokhoz van esetleg lista, hogy mi működik vele együtt? Különös tekintettek a kínai kacatokra? (Somatom, te talán jobban benne vagy ebben)

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

  • fateless

    veterán

    válasz Hallosz #7 üzenetére

    Volt egy 2007-es C-max-unk. Épp letelt a 3 év gar, mikor 2010-ben kigyulladt egy kedves kis sárga generátor lámpa. Épp a reptérre tartottam. Győrbe ngyorsan kölcsön autó, mert nem akartam Pozsony szélén lerobbanni. Mikor visszamentem, már nem világított.
    Pár héttel később Bp-ről vittem egy konferencia előadót a reptérről, mikor kigyulladt megint az M7-esen a lámpa. Imádkoztunk, hogy ne legyen gond, míg leérünk Szemesre. Előadót kiraktuk, irány a szervíz. Nem tudnak mit tenni, világvége, feldarabolják az autót, majd újra összerakják, de csak jövő héten (5 napos konf, mi voltunk felelősek az előadóért). Sokadik szervíz után egy helyi szakit ajánlottak talán Szárszón. Megnézte, bepiszkált valahol, kialudt. Majd mondta, hogy van egy visszacsatoló kábel ezekben az autókban, ami nagyon gyenge minőségű, és alkalmanként megtörik, így hol van visszajelzés, és nem ég a lámpa, hol megszakad a visszatérő jel, és kigyullad a lámpa. A kábel barom eldugott helyen van, sokat kell bontani, így ha el tudjuk ezt viselni, akkor amíg nem kell komolyabban belebújni, addig ne fizessünk érte súlyos tízezreket, csak viseljük el, különsen mivel általában a lámpa csak úgy marad világítva, a hibajel már nem megy. Akkor a szaki kitörölte a hibajelet és mehettünk tovább gond nélkül (csak három év múlva adtuk el az autót, az új tulajnak is elmondtuk ezt)
    Nos, akkor nagyon örültem volna egy ilyen kis eszköznek...

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák