Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz stewe780 #212 üzenetére

    "Meego, meg android? Hagyjál már. A Meego-t jelenlegi formájában jobban jártak volna, ha ki sem adják. Egyetlen készülék miatt fenntartani a supportot elég drága hobbi. Az Android sem igazi alternatíva, mert ott ugye senki sem húzza ki őket. Azt meg már gondolom akkor is látták, hogy itt önerőből csak a kapuzárás jön."

    jo, hat a meego hivok szerintem ugy gondoljak, hogy sok szep modell volt meg raktaron, csak elop bezuzatta az osszeset. az androiddal kapcsolatban pedig a google aztan tuti, hogy nem adott volna egy centet sem a nokianak azert, hogy droidos keszulekekket dobjon a piacra. szoval ezekben egyetertunk. :K

    "Én, de ezt már fentebb is írtam, a symbi bezárását látom problémának. Illetve nem is a bezárását, hanem annak bejelentését."

    innentol viszont csak felig-meddig ertek veled egyet. szerintem nem volt hiba a symbian veget bejelenteni, hanem az volt a hiba, hogy februarban bejelentettek az egyuttmukodest, majd aprilisban alairtak a szukseges dokumentumokat, a wp-s keszulekekre meg egeszen oszig varni kellett es akkor is alig egy tucat orszagban jelentek meg (es az utan sem volt valami gyors a kulonbozo piacokra valo bevezetes). persze, ertem en, hogy kellett a penz, meg gondolom nem volt egyszeru az atallas, na meg a nodo-s lumiak sem arattak volna osztatlan sikert (es akkor finoman fogalmaztam), de akarhogy is nezzuk, ez tobb mint fel ev toketlenkedes.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Új hozzászólás Aktív témák