Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz 1010 #3890 üzenetére

    mitis kell ezért tenni? :)) de nekem elég, ha küldenek egy Lamborghini Murciélago LP640-et, vagy hogy a cég ne menjen anyagilag csődbe:D) egy Porsche Carrera GT-t.(vagy személyes kedvencem egy Smart Fortw, vagy Smart Roadster V6 -ot:D), jah és mellé egy az egész unióban érvényes ingyenes üzemanyag káryát, ami 1000 évig érványes, akkor másodszorra is vennék n82-t. MOD: nálatok is ilyen "szétesős" a meü, gonolok itt arra, hogy fut egy memóriigényes alkalmazás (navigávió vagy böngésző) átlépsz menübe, onnan gyorsan főképernyőre, és egy kicsit várni kell, mire kirajzolja a telejs képet, mert pl a solgáltató nevének helyén még egy kis téglalapban ott aegy szürke sáv, remélem értitek mire gondolok.

    [ Szerkesztve ]

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Router

    őstag

    válasz 1010 #3890 üzenetére

    Bár úgy lenne de előbb csinálják meg használhatóra az enyémet mert néha ottvagyok, hogy földhözverem.

    Hol működik a GPS hol nem, van mikor talál műholdat de csak 2perc után, van amikor egyáltalán nem, van, hogy ki-és be kell kapcsolnom a beépített GPS-t és van mikor csak az újraindítás segít. Ma délután pedíg nagyon jól jött volna mikor barátnőmmel a szakadó esőben kellett gyalogolnunk kb 4Km-t és nem tudtuk a pontos utat ami a legjobb lett volna.

    Ma írtam még egy mély lélegzetű mailt a nokiának válaszolván a fentire amiben leírtam, hogy mennyire fel vagyok háborodva a hozzáállásukon és azon, hogy miközben szervízben volt a telefonom, eladhattam volna és ezalatt a majd 3 hét hercehurca alatt esett is a telefon ára nameg nagy értékű a készülék és nem ezt várnám tőle paparapappa... Ugyanakkor mondtam nekik, hogy ha gondolják akkor csinálok egy videót a GPS nem működéséről amit nyugodtan megmutathatnak a szervizesnek.

    Remélem mostmár kézbe is veszik és valós körülmények között próbálják is használni!

    www.reballing.hu/forum

Új hozzászólás Aktív témák