Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    válasz Sanyix #21 üzenetére

    Nekem egy tucatnokia átlagosabbnak tűnik egy iphone mellé téve. :) De ez szubjektív.
    Szerintem futószalagról gyártani az alsó kategóriás telefonokat nem egy nagy érdem, miközben felülről mindenki alázza őket. Nokiának anno az volt a szerencséje hogy be tudott robbanni és szinte egyedüliként elárasztani az üres piacot, azóta csak nevéből él, versenyhelyzetet nem nagyon komálják náluk. Gyártásra vonatkozó megjegyzéseid nem tudom értelmezni, komolyan azt hiszed a nokiákat egy luxus irodaházban, magasan képzett szakemberek szerelik össze? Ne légy már naiv. Ugyanott rakják össze mindegyiket fosért húgyért. Szabadalma meg kb. 3x annyi van a Nokiának mint a többi mobilgyártónak együttvéve. Egyébként is unalmas már ez a márkafanatizmus, az ember ír egy véleményt, aztán rögtön sületlen fröcsögést kap a nyakába...
    Kedvencem hogy mindenki az apple zombisereggel dobálózik. Fogadni merek sok gyártó szeretne ilyen vásárlóbázist magának, csak azt nem értem, miért nem tesznek akkor semmit az ügy érdekében? Adott a lehetőség, egy karizmatikus figurát kell találni aztán tolni a prédikációt, sok marha meg úgyis követi.

    (#17) Oliverda: Amilyet padlózott egyik sötét korszakában az apple, bocs nem tudom pontosan melyik évben, őszintén nem tudom elképzelni a nokiáról, hogy ilyen szinten vissza tudott volna térni. Egyébként hozzászólásaid olyan érzést sugallnak mintha valami nokia hater lennék a szemedben. A második kiemelt idézettel ugyanarra gondoltam amire te is. Nincs a nokiával semmi bajom, szélesebb palettájuk van, más célcsoportokkal, csupán csalódás, hogy ilyen potenciállal évek óta lefelé zuhannak és nem látom a megváltást. Szeretem ha valami felrázza a piacot, mert az valami újat jelent. Az meg hogy htc, nokia, samsung vagy apple teszi nekem édes mindegy.

    [ Szerkesztve ]

  • johny dragon

    aktív tag

    válasz Sanyix #21 üzenetére

    Apple mire verheti a mellét?
    Érintőképernyő elterjedésének a kezdete mond valamit? Az 5800-cikk legelején megtalálod a megoldást. Vagy az egyik legjobb (Flash miatt nem a legjobb, csak az egyik legjobb) mobil böngészőre (Acid3 100/100 pont) azért verhetik a mellüket?
    Nokia meg az utóbbi években mire verheti a mellét? 5800 a borzalom kategóriájú designjával, amit beleeröltettek még két modellbe? N8, az előző generációs iPhone hardverével? Na neeeeeeeeeeeeeeeeeeee...

    Xperia mini pro 4.0.4

  • Thome

    addikt

    válasz Sanyix #139 üzenetére

    Mi az hogy szinte ugyanúgy néz ki az 5800 mint az iPhone? Pontosan ugyanúgy!

    Leszámítva azt, hogy az iphone vékony, a nokia bumfordi, az iphone nem recseg-ropog a kopogós műanyagok és az összeszerelés miatt, nincs telefirkálva az eleje mindenféle felirattal, nincsenek világító gombok, van króm keret, az érzékelők el vannak rejtve. Ezeket leszámítva, de, pont ugyanúgy néz ki a két telefon.

    Ezt te sem gondoltad komolyan, ugye? :U

    Ekkora flame troll hsz-t nem láttam mostanában.

    (BT van, használni is lehet progival)

    [ Szerkesztve ]

  • johny dragon

    aktív tag

    válasz Sanyix #139 üzenetére

    1. Nem ők találták ki, de bebizonyították, hogy nem csak stylussal lehet használni.
    2. Safari gyenge? Ember, az életbe nem használtál mobilos Safarit. Egyébként sokkal jobb, mint az opera mini. Persze fikázni biztos jó.
    3. 5800 hasonlít az iPhonera? Már azon kívül, hogy hasonlí a színük, meg mindkettő egy kijelző? LOL Egyébként meg az ördög a részletekben rejlik ;)

    Xperia mini pro 4.0.4

Új hozzászólás Aktív témák