Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz Graphics #31 üzenetére

    Mert béna a marketingjük, megcsinálnak valamit, aztán csak állnak min f... a lakodalomban, ahelyett hogy gondoskodnának róla hogy bekerüljön notebookokba is. Ha megint az "Intel lefizetett mindenkit" jön, akkor miért nem perelnek? Vannak ügyvédeik is, nem? Ha meg látják előre hogy úgysem tudják eladni, akkor minek fejlesztik ki? Technikatörténeti múzeumokba akarnak bekerülni vele?

    (#34) Duracellm...: Az AMD is pont ugyanazt akarja csinálni mint az Intel, és csinálná is ha megtehetné. Ahogy az Athlon X2 korában is megtette. Nem Máltai Szeretetszolgálat az se. Nekünk az a jó ha ezek versenyre vannak kényszerítve, mert akkor mi vásárlók tudjuk őket további versenyre kényszeríteni - a pénztárcánkkal. De úgy nehéz hogy nem is kínálnak terméket amit megvegyünk. Hiába itt van most pl. a Renoir, de hol vegyem meg? Én csak business class notit veszek, abból is szeretnék már visszamenni 12"-re (max 13"), de mit kínál itt az AMD? Thinkpadből van egyedül 1 ilyen sorozatuk, csak épp a Thinkpad most csúszik ki a business classból, meg csak 1 memória modulos (a másik alaplapra forrasztott), tehát nem bővíthető rendesen. Én leginkább Lifebookot vennék, vagy Latitude-ot. Hát nem mondom hogy túl nagy kínálat lenne renoirosból. Így hogy vegyem meg? Na ezért nem használja ki az AMD a jelenlegi előnyét. Még egy Logitechnek is vannak emberei akik járják a partnereket hogy nyomják a Logitech rendeléseket, eladásokat, ha kell akciókat szervezzenek a partnernek, bármi csak pörögjön a biznisz. Az AMD-nek nem telik ilyesmire? Biztos vagyok benne hogy az Intelnek igen, és ezt szokták "lefizetésnek" nevezni tévesen. Pedig az AMD is megtehetné. Miért nem teszi? Ha nem lesz belőle termék, én nem tudom megvenni, hiába szeretném.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák