Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz Timer #213 üzenetére

    Megnyugtatlak, 950-en én több szarságot tapasztaltam mint a frissített 930-amon. Nem egyszer hajtottam végre rajta WDRT-s újrahúzást. Fagyott, újranidult 1 héten többször random(1-1 bulid-en használható lett, de mindig elcseszték végül), a bluetooth eszközöket is hol kezelte normálisan hol nem, blueetooth fájl fogadás több build-en is úgy működött, hogy állítólag megkapta a fájlt gyakorlatban meg nem volt sehol a telón, az alkalmazáskínálat önmagában trágya volt tehát az rendszerszinten szörnyű volt az UWP időszak alatt. 8.1-ig legalább gyorsan indultak és stabilan mentek az app-ok utána már viccnek is rosszak voltak. Főleg a populáris appok ami nonszensz. A kamerát is szépen elcseszték szoftveresen, a navi is sokszor hektikusan működött stb. A 930-at akku szempontjából nyírta ki a 10, meg ugye az egész hót lassú lett márcsak az app-ok miatt is, plusz forró volt már a menüben baragolástól is. A 950-et meg a 650-et ami többet járt a kezemben meg nem is értettem, alapból 10-zel jöttek ki de a 930-at még mindig sokkal jobb volt használni 10-zel. Bár a Win topikban azt is megkaptam, hogy hardver hibás volt minden Win 10-es telóm, meg a fórumozók zömének is akik hozzám hasonlóan panaszkodtak :DDD (Ez a fórum 80%-a volt abban az időszakban). A végén kiderült, hogy a W10 király csak hardverhiba meg user error van a háttérben, ez a cikk is azt bizonyítja mennyire lett király. ;]

    (#214) sfefe: Nem a használati szokásokról szólt, ha bugos szar volt alapjában az egész akkor még arra se mindig tudtad használni ami elvárható lett volna. Két kollégámnak rendszeresen nem csörgött ki a W10-es telefonja amikor hívták őket. Persze mindig azt jelezte a hívó félnél, hogy kicsörög. Aztán órákkal később jött egy sms, hogy ívták. Hát kössz :D Érdekes mióta telefont váltottak ilyenre nem volt példa. Vagy amivel én is találkoztam, hogy némán jöttek az értesítések akármit állítottam, nem csörögött az ébresztő meg ilyen apróságok. Alapvető dolgokban bukott meg a W10M.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák