Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Иван #5 üzenetére

    HBO Max kb ket honapja indult svedeknel. ami jo volt, mert a sima HBO Go felhozatalra kritikan aluli volt: volt par tenyleg nagyon jo sajat sorozat, megspekelve egy kifejezetten rossz UIvel. svedeknel egyebkent csiripeltek a madarak, hogy nagyon rosszul teljesitett es kb dompingaron inditottak.

    mondjuk en egy honap utan lemondtam.

    mondjuk app szinten tovabbra is a Paramount+ a legszornyubb.

    kalimist: bitrata != kepminoseg.

    Netflixnel nagyon ugyelnek, hogy mindig, mindenbol kb az elerheto legjobb minosegu master van fent es minden esetben rendben van a hangsav is. ezt anno DVD es BR kiadasoknal se sikerult mindig megugrani.

    sajat sorozatoknal es filmeknel egyertelmuen nagyon jo a QA. Love, Death & Robotsot csaladban pl HiFit tesztelni / demozni is hasznalni szoktuk. Dark is gyonyoruen nez ki hazimoziban is. de regebbi filmek is vallalhatoak, pl a Cannibal Apocalypset es a Demoni 1-2t neztem tavaly amikor felkerultek, a korulmenyekhez kepest mindketto szuper minosegben.

    lengyelek is jonnek egyebkent fel, Sexify szerintem vicces volt. egyebkent az is erdekes, hogy egy idoben a Squid Game es az Alice in Borderland is vezette a toplistaikat, elobbi ugye koreai, utobbi japan. Dark is erdekes volt, barati korben eleg sokan neztek.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák