Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Polllen #8 üzenetére

    Azokon a cikkeken, melyekről előre tudjuk, hogy sok flame-et fognak generálni, már régóta finomítunk. Nem a tartalmon, hanem a stíluson. A C5-01 egy kevésbé használható készüléknek mutatkozott a tesztidőszak alatt, sokszor lefagyott, nem lehetett kioldani a billentyűzárat, lassulások mutatkoztak és a többi. Viszont a haját tépő tesztelő ezt lehet, hogy erősebb jelzőkkel írja le, mint amilyet én használok egy kis módosítás után. Ennyit nekünk megér az, hogy ne kapjunk fejenként tíz privát üzenetet arról, hogy a családunkról mit gondol a tisztelt márkafanatikus. Ez a blogbejegyzés meg azért született meg, mert azon röhögtünk, hogy a gyártók haragjától nem félünk, de a márkafanatikusok nyomásától annyira igen, hogy adott esetben a "szar" szót "nem jó"-ra módosítsuk. Szerintem ez vicces.

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz fi:zi'k #17 üzenetére

    Megtehetnénk, de mint azt talán mindenki látja, a saját szabályainkhoz mi is tartjuk magunkat. A fórumról pedig csak az ott elkövetett tevékenységért lehet bannolni valakit, a privát üzenetes anyázásokért nem. Ha valaki életveszélyesen megfenyegetne, nyilván megtennénk a lépéseket, de ilyen azért szerencsére nem törént soha. :) A profi trollok pedig nagyon is tisztában vannak a szabályokkal, mert tudják, hogy az első hiba után repülnének. Talán valamit elmond, hogy én 4 év alatt 2 (vagy talán 3?) embert bannoltam a fórumról; nem stílusunk.

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák