Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Xero #27 üzenetére

    Fogom használni persze. De mivel ilyen területen mozgok , és msot a kollegáim tesztelik (hamarosan én is) , és ők nincsenek elájulva tőle, ezért valamennyire adok a szavukra.
    Ahogy hallottam egyiküket sem győzte igazán meg
    Hamarosan saját tapasztalatból is véleményt mondok, 2 napig nálam lesz.

    Bluemerle:
    Luxus dolgot gondolom én azért vesz az emebr , emrt:
    -ki akarja így is fejezni mennyi pénze van (villantás)
    -vagy mert egyedi
    -vagy mert minőségi
    -vagy mert esetleg többet tud, jobban felszerelt, satöbbi az átlagnál.

    Na most az I-phone nagyon nagyon alap dolgokat nem tud, csak hogy példát mondjak: 3G, meg talán az mms is(többiban nem vagyok biztos) , a memkártyafoglalatról nem is beszélve .
    Akkor olyat csinál, hogyha talál wifit akkor tán alapból arra áll rá, és nem a mobilhálózatra (ebben lehet tévedek, segítsetek ki)
    És igen n egy ilyen árú és ennyire hypeolt készüléktől Sokat várok, de legalább annyit, mint a többi hasonló árú készüléktől.

    De ezt az egészet nagyon roviden is el tudom magyarázni: Hordasz aranyékszert? Ha igen miért? Villogni?
    Egyedül két gyűrűt. Azt sem vikkogni, hanem mert így tuti nem hagyom el (szüleimtől volt ajándékba) , és amúgy sem feltűnő.

    ha már példát hozol , akkor az iphone a többi mobilhoz képest kb olyan, mint az én két ksi gyűrűmhöz képest az amcsi repperek vastag aranylánca .

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák