Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bossyy

    tag

    Ez akkora hülyeség, mintha egy autót tesztelnének arra az esetre, hogy szakadékba lökik, felgyújtják, átmennek rajta egy úthengerrel, széttrancsírozzák egy markológéppel vagy a tengerbe taszítják. Ezekben a "tesztekben" (valójában perverz szétbarmolás) szereplő igénybevételeknek szinte semmi közük a realitáshoz. Egy telefont (normál esetben) nem gyújtunk fel, nem ülünk rá, nem dobálunk betonra. De persze ha ez a csóka erre élvez (el) és a saját pénzét költi ilyen ostobaságokra, akkor az rendben van.

  • Bossyy

    tag

    válasz 7Heads Drago #12 üzenetére

    Nem Suzukim van, hanem Volvóm :-) Tehát alapból érdekelnek a töréstesztek, csak ezeket amiknek itt teszik ki a telefonokat, nem tartom életszerűnek. Ezeket a készülékeket nem ilyen igénybevételre tervezik, így ezeknek nem is kell megfelelniük. A fenti példám mellett ez olyan, mintha leszólnánk egy 300 W teljesítményű hangfalt, amiért nem hangosít be egy 10000 fős Arénát. Egyszerűen nem arra lett tervezve. 2000 óta, tehát 17 éve van telefonom, de még soha nem törtem össze egyet sem (a nagy részük még mindig meg is van, működőképesen), pedig tokot sem használok, sőt fólia sem volt soha egyiken sem. (Na jó, volt egy kivétel, amikor egy Sagem-et a falhoz vágtam, annyira sz...r volt, de akkor az is volt a cél, hogy pusztuljon és ne kelljen foglalkoznom többé vele :-) )
    Persze, lehetnek balesetek, kieshet, leeshet egy készülék és akkor mondjuk jól tud jönni, ha telefon megússza, miközben egy másik adott esetben ugyanattól tönkremegy. Nekem idáig szerencsém volt e tekintetben.

Új hozzászólás Aktív témák