Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    Szerintem nagyon szép, G4nél sokkal szebb, majdnem hozza a G3 szintjét ezzel a kicsit Nexusos kerekítésekkel. Üveg fém és a lekapható alsó panel is remek.

    Egyedül az akksin való spórolást nem értem, de legalább cserélhető.

    Durva, hogy az elmúlt évek 2 üzemidő király gyártója (LG, Sony) sajnos folyamatosan cuttolja az akksit, míg a Samsung aki mindig gyengélkedett ebben idén már mind2t lepipálja.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    #34 atike: Kommerz nagy márkákról beszélek, a 6 nagy (4 droid+apple+lumia) gyártó közül ők ketten tették oda magukat akksi terén a flagshipeknél. Eddig.

    #35 Zsmester89: A lekerített sarkokra értettem, hogy ebben inkább a G2-3 irányvonal, mitn a G4. Amúgy persze nem hasonlít rá, szerintem egész egyedi, talán egy kicsit a Nexus 6p-ra emlékeztet de nem annyira. Nagyon becsülöm az Lg-ben, hogy minden egyes Flagshipje más-más dizájnnal jön, ez az ami a Samu-Sony-HTC.nek nem igazán megy.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák