Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • furio

    aktív tag

    Nem tudom a sok pöcs mit nyafog, fikázza rögtön amikor a keze közelében se volt az ezzel a rendszerrel megáldott telefon, és valószínüleg nem is lesz...

    iPhone 3Gs user vagyok, előtte mindegyik generácios iPhone megvolt, szeretem, és nagyon sok mindenre használom is a telefonom. DE.

    Mindig is úgy éreztem, hogy hiányzik valami, korlátoznak ( mellesleg jailbreakelve van ) ...
    sokáig volt htc hd2őm is iphone mellett... ( ugyanezt érzem a macbook promon is )

    Nekem az MS garancia jelent azzal, hogy nincsenek korlátok - és most ezt olyan end user környezetbe ültették, egyszerűen forradalmi.

    Egyszerűen a sok pöts aki fikázza a rendszert, állítson magának tükröt, ti egyszerűen be vagytok sz*rva attól, hogy érkezett végre ( szerintem ) egy olyan rendszer, ami hasbarúgás az iPhoneoknak...

    1 hétig volt egy Nexus One-om is, az android rendszer nekem kiforrotlan, choppy és unalmas, iPhonera épülő közhelyek tömkelege...

    Itt végre látok fantáziát! nem vagyok egy social networker, de kit érdekel? Úgy is át lehet majd állítani a tiles-t amire én akarom, egyszerűen érzem, hogy ez amikor piacra kerül, nagyon jól használható rendszer lesz, ilyen szintű reformot az iPhoneomra nem várhatok, és csemegézhetek majd a jobbnál jobb winmobile7-el ellátott készülékek között, hiszen az interjún is elmondta a csóka, MAGAS hardverkövetelmények lesznek...

    Kell a winmobile7, de nagyon :)

    Lorem ipsum dolor et sit amet

Új hozzászólás Aktív témák