Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • engusz

    veterán

    válasz SystemRoot #41 üzenetére

    "Szvsz fél/egy év az brutálisan sok idő. Aki venni akar egy notit az nem úgy akar venni hogy majd egyszer ha ideális lesz a piaci kínálat."

    Természetesen. Aki most akar ilyen gépet venni, az ne várjon. De aki szeret jó döntéseket hozni, s ráér később befektetnie, annak érdemes várni. Sarkított példa: a tavaly év végi gépfejlesztőknek azt javasoltam, hogy várják meg a Wolfdale-eket, mert picivel több pénzért, de jobbak lesznek, mint az akkor piacon lévő C2D-k. A legtöbb nem hallgatott rám, vásároltak össze-vissza. Február-márciusban szentségeltek, mert fizethettek rá a Wolfdale-ekre. Pedig - saját bevallásuk szerint - kivárhatták volna azt a 2-3 hónapot.

    "Ellenben én úgy halottam hogy a nano nemsokára jön, és német oldalakon olyan eredményeket láttam hogy odaveri az atom-ot. Sőt mi több állítólag nvidia chipkészlet is kerülhet majd a hp-cuccába, netán nvidia vga rendszerrel. Na az fincsi lenne."

    Ezek roppant jó hírek. Esetleg Tegra-val szerelt HP netbook? Ilyenről nincs információ. Nekem is a HP tetszik a legjobban (a Wind után), de a gyenge VIA processzor miatt hátrébb sorolódott.

    "De szvsz ez a kategória nem teljesen jó koncepcióra épül, a gyenge teljesítményével, amikor már minden átlag felhasználó vistát szeretne használni, flashes weblapok millióit nyitogatni miközbe zenét hallgat és filmet néz."

    Ebben van valami. Viszont saját példámat alapul véve, azé' van létjogosultságuk ezeknek a gépeknek. Sokszor szívesebben ülnék be a fotelbe, ölemben egy ilyen kis csendes géppel, és csetelnék, méleznék, mintsem, hogy a nagy monstrum előtt görnyedjek. TV-zés közben, a teraszon sütkérezve, stb.

    [ Szerkesztve ]

    Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz SystemRoot #41 üzenetére

    (overkill = fölösleges, túlzás, pazarlás. te itt szerintem pont fordítva értetted, mert hogy túl lassú)

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák