Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tizedes1

    aktív tag

    válasz n@p@lm #46028 üzenetére

    Á, hagyjad.... szerintem nem lesz jó megoldásod a T-mobile által.
    Én a fehérvári szervizessel szinte veszekedtem, amikor az Iphone-t visszadobták.
    Alaplap hibás volt gyárilag a teló, a GPS-t nem érzékelte, wifit is csak a szobában és a térerővel is vannak a lakásban gondok.
    Azonnal elutasították a kérésemet..... nem figyeltem oda, rajta maradt egy két dolog :(

    Az okostelefonokat alapból szoftveresen nézik át először.
    Minden olyan hibát ki kell szűrniük,amivel el lehet utasítani a garanciális javítást.
    Nekem 60.000-t mondtak, amivel ki is törölheti a pécsi szerviz a seggét.
    Defy-ra is annyit mondtak, hogy a Marketből letöltött programokért sem vállalják a felelősséget!!!!
    Azaz a szervizel állítása szerint a garancia nem ugrik, de a telefonra feltelepített rengeteg alkalmazás miatt lassul a rendszer, gyengül az akku üzemideje és fagyogat a telefon.
    Akkor meg hümmögött,amikor a gyári 2.2 volt csak rajta, semmi más, mégis akku levéttel sikerült csak újraindítanom a telót :W
    Mondom neki, ez nyáron, a strandon még csak kellemetlen, de amikor épp a menetrendet nézem a kemény 30megás netükkel és a nejem fel akart hívni januárban az utcán sétálva, akkor a telefon fagyása nem csalt mosolyt az arcomra.....
    Szerinte akkor meg túl hideg volt a telefonnak, azért fagyott....

    Ezek mindig és mindenbe belekötnek, hogy a garanciát ne tudjad, tudjuk minden esetben érvényesíteni..... :K :((

    Slusszpoén: Szervizes szerint ez jó telefon, ha elfogadom a hibáit! :W :W
    :C :C a legjobb embert alkalmazzák ott is :C :C

  • #71562240

    törölt tag

    válasz n@p@lm #46028 üzenetére

    Nyilván nincs köze a rootnak a hibához, ellenben közismert, hogy a rootolás garanciavesztést eredményez. Ezt nyilván te is tudtad, amikor bevitted.

Új hozzászólás Aktív témák