Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz Hintalow #22 üzenetére

    Minap szembe jött velem egy kiberhelt notebook 500 Ft-ért, az eladó tele volt pozitív értékelésekkel, negatívja egy sem volt. Mondtam neki, hogy ha jó a gép képernyője (FullHD panel volt benne), elvinném a gépet a meghirdetett áron. Azt mondja, a képernyő, ami ér benne valamit, szóval mondjak egy reális ajánlatot. Természetesen a hirdetés szövegében nem volt utalás arra, hogy ajánlatokat vár, a meghirdetett árat tekintsem... tényleg, az ilyet minek tekintsem?

    Értem én, hogy a hirdető nem a licitekre utazott, de miért kell ilyen módszerrel rabolni a másik idejét? :W

    Elengedtem, nem kezdtem el kötekedni. De ezt egy tapasztalt hirdetőtől (feltételezem, az lehetett a pontozása alapján) nagyon nem tartom tisztességesnek.

    Technikai jellegű kérdés a házigazdákhoz:
    Ha fel akarok adni egy hirdetést, legyek bármennyire is vén róka, az elmúlt időszakban a Logouton megjelent apróra vonatkozó írásokat egyszerűen nem találom, pedig egyik-másik írás kifejezetten tanulságos. Vajon mennyi esélye van annak, hogy egy HA-s hirdető valaha is olvasta ezeket a LO-s bejegyzéseket? Mert a Mit írj a Hardverapró hirdetésedben az "ár" mezőbe? című tavaly nyáron megjelent írást pl. simán be kéne linkelni a hirdetésfelvétel űrlapjába az ár mező mellé. Megjelenése óta ugyanis direkt figyelem az érdekesebb hirdetéseket, és a hirdetők mintha nem is tudnák, hogy van ez a szabály. Vagy ez akkor nem is szabály?

Új hozzászólás Aktív témák