Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    válasz Raysen623 #313 üzenetére

    Jó de síelni egyszer (szerencsésebbek 2szer) mész egy évben, a teló meg minden nap veled van. Én még mindig azt mondom, hogy jobb egy ticsi, kényelmesen kezelhető teló, és ilyen esetekre egy tablet, minthogy mobilon egérmozizzak.

    Arról nem is beszélve, hogy hol nézel te 12 órát filmet egy mobilon??? Bús életbe soha, hacsak nincs nálad külső akupakk, vagy nincs a buszon konnektor, de ennyi erővel már tényleg elférne egy tablet is, és azért egy kicsit korrektebb élmény azon filmezni.
    De lehet, hogy ez csak én vagyok.

    Ami a melegedés kérdését illet, nos az izmos vas alatt nem feltétlen csúcs procit értek, meg csúcs kamerát, de azért elég nevetséges, hogy a gyártók úgy gondolják, hogy ha kicsi kezed van, szívjál csak a 3,15 megapixellel (immáron 7. éve ugye), meg no gorilla glass, meg no korrekt összeszerelés. Szóval azért ne máááááár.
    És ha utána nézel, anno, mikor a SE Ray kijött, elég erős hardver volt benne, a korhoz képest, és mégis bele tudták tenni 3,3 colba, és még egy 8 megapixeles (méghozzá nem is gagyi minőségűnek) kamerának is jutott hely. Szóval igen is lehetne, csak a gyártók elfelejtkeztek róla. Ugyan olyan ez, mint az olajválság előtt autómotorok. Városba 4000-5000-6000 köbcenti... Igen, van ahova kell, mint ahogy van akinek kell nagy telefon, de van akinek nem kell, sőt nem jó... Ne kelljen már Trabanttal járnom... (ugye értjük a hasonlatot)

    [ Szerkesztve ]

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

  • Xero

    nagyúr

    válasz Raysen623 #313 üzenetére

    Nekem egy buszos sí út (ált Franciaország, közelebb inkább autó, így ez 20óra inkább ) simán túlélhető az iPod és iPhone párossal.
    Egyébként is, ilyenkor jobb teleporttal (gyik: pálinka-bor) megoldani az utazást. :P

Új hozzászólás Aktív témák