Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kameraman77

    aktív tag

    Ha lesz titánium meg kevlár hátlapos, akkor arra jó lesz, hogy a domború felület eltéríti a golyót, ha éppen a mellényzsebünkben hordjuk.

    Amúgy nem látom át, hogy mire jó, hiszen méretnövekedéssel jár, a hajlítás miatt felesleges üres tér keletkezik alatta kétoldalt és középen belül. Egykezes kezelés kiesett... innentől kezdve viszont miről beszélünk, hogy egy hordozható eszközhöz, ami ugye egy telefon - ezt ne felejtsük el, tehát az alapfunkcióból kell kiindulni, és két kézzel tudjuk csak kezelni nagy valószínűséggel..hát nem tudom. Én mondhatni régi motoros vagyok mobil téren, 95 óta használok celluláris telefont, de nem látom át azt, hogy újra miért kell ilyen b.szott nagy készülékeket gyártani, el sem tudom mondani milyen jó érzés volt lecserélni a 2110-es egy jóval kisebb eszközre, most meg visszajönnek ezek a féltéglák. (jelzem a 2110-esem még mindig működik, igaz csak 3-4 órát bír az akksija, majd ezeket is megnézem 15 év után hogy szuperálnak.)

    Ha még valamilyen 3D technológia lenne, akkor... talán.. ha fele ennyiért adnák.

  • kameraman77

    aktív tag

    válasz #06658560 #33 üzenetére

    Ha téglalapba foglalom, akkor a hajlítás miatt nagyobba fér bele, mintha lapos lenne, ezért én ezt feleslegesnek neveztem, térfogat növekedés, amit a hajlítás okoz. (erre értettem, hogy kétoldalt alul a hajlítás alatt, valamint középen a hajlításban felesleges térfogati űr keletkezik, hiszen ha leteszem az asztalra, mondjuk lefordítva, nagyobb helyet foglal a hajlítás miatt, mint egy "sima" kijelző.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák