Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    válasz agent_k #1 üzenetére

    Figy, szerintem ez az érv sok szempontból sántít, és már annyian elsütötték, hogy nem kicsit unalmas is. Láss tovább az orrodnál.

    1.
    A Wayteqhez is kell térképet venni (legalábbi elvileg, ugyebár, de az _elvileg_ faktort nem illik nyilvánosan hangoztatni, pláne érvként felhozni).

    2.
    Ha a legolcsóbb térképszoftvert (Sygic) veszed meg hozzá, akkor sose lesz rajta TMC, még akkor sem, ha...

    3.
    ...külön pénzért megveszed hozzá a TMC-vevőt, ugyanis a Sygichez pénzért sem kapsz TMC-licenecet.

    4.
    Sőt, úgy sejtem, bár ezt majd talán megerősíti/cáfolja más, hogy a Wayteq-en hivatalosan soha nem lesz TMC-vételed, kivéve, ha lopott iGO-t teszel rá.

    5.
    A Mio kivitele, kisugárzása is jobb, mint egy Wayteq-é.

    Hidd el, _tényleg_ van olyan, akinek a fenti érvek számítanak, a szubjektívek, a morálisak és az objektívek is, ők pedig el tudják dönteni, hogy megér-e nekik annyit a Mio, amennyibe kerül.

    Szóval ezzel a hsz-szel semmit nem tettél hozzá a Nagy Közös Tudás kalapjához.

    Szerk: Jézusom, most látom az utolsó, OFF-nak szánt mondatodat. No comment :(

    Persze szó sincs arról, hogy ez a modell felhőtlenül meggyőzött volna engem. Csúcsmodellhez méltatlannak érzem a 480x272-es felbontást és a passzív tartót. A szoftvere, szolgáltatásai kellemesnek tűnnek, a legkisebb öccsét is kedveltem, bár annak fő vonzereje természetesen az ára volt. Meglátjuk, hogy a 687 meg tudja-e hódítani a nép szívét...

    Rusi:
    Az meg nem vet rád túl jó fényt, hogy a TMC-vevőről azt írod, külön kell megvenni hozzá... Kipróbáltad te ezt a vasat egyáltalán? :U

    [ Szerkesztve ]

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Új hozzászólás Aktív témák