Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Reggie0 #43 üzenetére

    és libit:
    Láttad, konkrétan honnan indult ez az egész poén?
    Most komolyan nem tudom, hogy engem néztek hülyének, vagy nem értitek, honnan indult a beszélgetés, ami aztán átment poénba, amit sikerült annyira komolyan venni, hogy hülyeséget beszéltek.
    M2 sata 600mbit/sec, ami amúgy egyenlő a sata3-al, mert surprise surprise, sata...
    Nvme m2 meg attól függ, milyen pcie, hány sávon, de az elméleti sávszél akár lehet 1xGByte/sec is.

    Nyilván olyan m2 ssd kell bele, ami támogatja az interface-t, ami be van kötve az m2 csatiba.

    Az eredeti kérdés az volt, hogy milyen m2 csati az, ami nem nvme, hanem sata.
    Erre az a válasz, hogy a csati m2, a sebesség meg sata tehát... Szerintetek valamiért hibás.

    Szóval, miért is hibás?

    Persze, légyszíves feltételezzük egymásról azt, hogy nem egy floppyt akarunk beleerőszakolni az m2 csatiba, hanem egy olyan eszközt, amin a csatlakozó és az interface is passzol. :W

    Ui.: amúgy létezik olyan m2 ssd, ami támogatja a sata és nvme módokat is.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák