Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sparks

    senior tag

    válasz blod001 #552 üzenetére

    Kimaradások: pl. 2 napja a Gellért hegyen egyszerűen képtelen volt a telefon 3G-t produkálni. 2G-re ráállt, aztán az is elment, majd visszajött. Nem telefonhiba, mert eddig Vodás kártyával nem volt ilyen gondom. Sokan azt gyanítjuk, hogy a Vodafone erősen priorizál és, ha Voda vs. UPC telefonok sokasága van egy helyen, akkor a Vodások előnyben részesülnek, így előfordulhat, hogy a UPC-s előfizetőnek nem lesz netje. De ez csak feltételezés, bár elég logikus. Igen sokszor tapasztalom, hogy valamilyen stream nézése közben is meg-meg szakad a net. Szóval nem fenékig tejfel. Én így közel 1 hónap tapasztalat alapján egyelőre nem tudtam eldönteni, hogy kell-e ez nekem valójában. Kéne már egy rendes szolgáltatónál valami hasonló korlátlan net, de mivel magyarisztánban élünk, így honfitársaim azonnal úgy éreznék, hogy ezt a netet nem csak telefonhoz kéne használni hisz kóórlááátlan, hanem 24/24-ben torrentre, ami miatt ez nem kivitelezhető. Majd ha már kulturáltabb nemzet leszünk (lesz ilyen?), akkor talán kijönnek ilyenekkel nálunk is.

Új hozzászólás Aktív témák