Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz E.Kaufmann #54 üzenetére

    Ez a négy eset csak az utolsó 4 termék volt tőlük, korábban mással is volt baj jócskán. Így jobban belegondolva min. 60-70%-al, ami tőlük volt.
    Csak pár eset: 754-es lapnál nem lehetett biosból tuningolni, mert nem alkalmazta az erre vonatkozó beállításokat. P35-DS3-nál behalt a hálókártya, Zalmanos 8800GT-n megsült a tápáramkör, G1.Sniper A88X bekattant a bios, majd magától egyszercsak megjavult hónapok múltán, AMD 370 videokártya hűtője konstrukciós hibás volt, javíthatatlanul zörgött, aurous x370 valami4 alaplap olyat droppolt a feszáramkör, hogy villogott tőle még Paks is, plusz nem lehet biosban feszt állítani csak X-es procival, 3ventis 1660-on nem működött a ventivezérlés, sem automata, sem manuális módban.
    Azért voltam mégis vásárlójuk, mert időről időre volt egy-egy nagyon jó gurításuk, mint a 690-es matx lapjuk, de olyan sok hibával találkoztam náluk, és több esetben pénzt is buktam a cserélgetésen és hajszálakat, hogy végül sikerült nekik végleg tiltólistára kerülniük. Amúgy lehet, hogy a szerveres termékeik jobbak, arra jobban figyelnek.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák