Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz Misály #40 üzenetére

    "Na te pont az vagy aki nem is androidot max a galaxy minit használta, és azóta hiszi hogy gagyi.
    Razr is van kevlárral, htc is gyárt jókat.Aztán meg a müanyag nem mindig jelent gagyit.Nekem sose volt baj hogy a zte blade müanyag, nem csúszkált, nem annyira karcolódós fajta." Ezt írta a kolléga.
    Erre mindenki nekiesett, hogy hol kap 50k-ért felső kategóriás telót, meghogy az MTK milyen sz.r.
    Csak azt nem értem, hol írt 50k-ról, és a Razr-ben, a htc-kben vagy a Blade-ben van MTK chipset? Mert egyikben sem rémlik. (Szerk. megtaláltam, később írta, csak mindenki erre a hsz-ra válaszolt :) )
    Te meg egyébként sem vagy objektív, rémlik pár hsz-od, Régen is csak a Nokiát istenítetted, holott a droid a Symbianhoz képest atomstabil. Pedig az nem használ(t) Dalvikot. Egyéb szempontokról nem is szólva. Most persze a WP a csoda. Neked mindegy, csak a finnek csinálják :)

    Egyébként én is elgondolkoztam a WP8-on. Maguk a telók szépek, az OS-en is sokat csiszoltak pár nekem fontos dolgon. Csak a kinézete még mindig rohadtul unalmas...
    De a két kistesó gondolkodóba ejtett (8S ill. 820)

    [ Szerkesztve ]

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

  • scyllarus

    veterán

    válasz Plazmacucci #139 üzenetére

    De az android azzal a sok xarral letarolta a piacot. A WP most olyan pozicióban van, hogy piacot kellene szereznie, ehhez pedig elengedhetetlen lenne, hogy olcsó(bb) legyen. Nyilván nem kell elkövetni ugyanazt a hibát, és minősíthetetlen hardverre is felrakni, de masszív ártámogatás kellene a terjeszkedéshez. Aztán, amikor már van elégedett felhasználóbázis, lehet árat emelni, de kevesen fognak drága telót venni egy számukra ismeretlen rendszerrel, hogy "majd kiderül, tetszik-e ez nekem". Ha másik platformtól kell vevőt átcsábítani (jelenleg pedig ezt kell), akkor csak ez a taktika nyerhet.

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák