Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszpontaz

    veterán

    A fillérb@száshoz:
    Itthonról vettünk elektromos metszőollót. Elvileg "olasz". 120000.- Ft. volt, szervizelés miatt szétszedtem, erre látom, hogy az egész belseje full kínai. Na mondom körbenézek az Aliexpressen, mit látok, dettó ugyanaz a cucc, csak plusz vágóéllel és szerszámokkal 32000 Ft.. Rendeltem egyet kíváncsiságból, mert ugye fillérb@szó vagyok. Megjött GLS-el Spanyolból 5 nap alatt, szétszedtem, mit látok? Ugyanaz az egész belseje mint az itthon olaszként árult átmatricázott cuccnak, csak ehhez még normális műanyag táska is volt, sőt az akkuk is full csereszabatosak az "olasz cuccal". Ha ezt hamarabb tudom, inkább vettem volna 3-at Kínából mint egyet Magyarországról. Ha valamelyik be is döglik, még mindig nem vesztettem semmit. Legalább alkatrészem meg pót akkum van. Az "olasz" garanciájáról meg annyit, hogy az olló vágóél megmunkálása hibás volt, így sorját hagyott, visszavittük, hogy cseréljék ki, erre leköszörülték "garanciában". Ennyit otthoni garanciában én is tudok, sőt még a Kínai is. Erről ennyit. 120K vs 32K. Dettó ugyanaz. Ezt se a vám se az Áfa nem indokolja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák