Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz S_x96x_S #50 üzenetére

    Nagyon jó, és az Epyc-nek mi köze van a PC/Notebook piachoz?
    Semmi? ....

    A másik, hogy teljesen mindegy mit mutogatsz, az AMD nem tud szállítani pont. Az Intel is nehezen.

    Nem a Microsoftot kérdezem, mert Te állítottál valamit nem a Microsoft.

    :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y Csak ha már ennyire belejöttél.

    Nagyon jó, akkor azt magyarázd már el miért ad el az intel még ma is jelentősen többet mint az amd? Meg miért nem látjuk mi itt a hanyatló nyugaton, hogy ezresével adnának el az AMD-s notebookokat? A Nagyvállalatoknak.

    Amúgy pedig a szervert én is írtam, de nyilván leírtad Te is mert így elmondhatod, hogy Te írtad le, na én ezt untam meg ezért nem vitatkozom olyanokkal akik csak a saját igazukat akarják igazolni, na nem a való világból, hanem abból amit a grafikon mutat. Csak azért mert én nem a grafikonokból szoktam írogatni, hanem abból amit itt tapasztalunk.Itt 10 000-es számban adnak el notebookokat, és szervert is.

    Na de bocs itt én befejeztem, én nem látom amit Te írsz igaz én nem is nagyon szoktam grafikonokat nézegetni, max a mieinket.

    Na szia.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák