Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    Várós telefon. Bár én a címnél picit félreértelmeztem a "megjelent" szót.
    Korrekt lesz a belső! S805nek semmi értelme nincs, mondjuk a 801nek se, csak akkor nem lenne fejlődés. Bízok benne, h ezek nem lesznek olyan problémásak összeszerelésileg, mint a Z2. Nem tudom, h az vmi kísérleti cucc colt e, de rengeteg hibája volt, és nem csak szoftverileg.
    Ezzel a duóval a Sony elég erősen oda tud csapni, de szinte kritérium, h ne csússzon 2 hónapot, vmint normális minőségben legyen összerakva.
    Az értékállóságról. Csak a nyitóárától van messze a későbbi ára. Azért egy 200 ezres telefont nem nagyon fogsz megkapni mondjuk 2 év múlva 70 ezerért. Ha lehet is kapni, ez bizonyos árat tartani fog. Ez az értékvesztés annak is köszönhető, h magas a nyitóár, + nagyon gyorsan jönnek az utódok.
    Egyébként meg szerintem az a nem normális, h vmi tartja az árát. Semmi különleges nincs az almában, nem is ritka, nem értem, mire fel. De talán azért, mert a sok elvetemült megveszi annyiért is

    (#12) SonyNex7: ez csak annak szempont, aki gyakran cseréli a telefonját. Nekem még megvan az első okostelefonom, Xperia ray, 2 és fél éves, hibátlanul fut. Azóta van még egy pár telóm, de nem adtam el egyet se. 2 évesen meg hova adja el az ember? Egyébként mennyibe hirdeted a Z1et? Itt van a Z3 mindjárt, nem a Z1ért fognak menni az emberek. + ugyanez a csökkenés az Almán kívül megfigyelhető bármelyik más gyártónál, nem kell kifejezetten a Sony hibájának tekinteni

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel, Tibi

  • babkukta

    senior tag

    válasz janeszgol #24 üzenetére

    Azért ne túlozzunk. Pl a Z1 nem kezdett 200al, az S4 se, és az említett árakért nem gyári garival kapod meg. Nem a sufni gsm árakkal kell dobálózni. Hamarabb futnak ezek ki, minthogy szarért-hugyért odaadják. A Z van 100 környékén, és pl az se nyitott 200al, emlékeim szerint 160-170 körül kezdett
    Természetes új készülékekben gondolkodom, és gyári garisban

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák