Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sweet Lou 6

    addikt

    válasz Pano #13 üzenetére

    Újabb hardveren lehet ez a helyzet, de nekem egy régebbi notebook (thinkpad l440 - core i5 4300) windows alatt sokkal többször pörög fel, jóval jobban dolgoztatja a procit böngészés alatt.
    Desktopon én is win10-en vagyok még főleg, de ott meg amd apu van, linuxon a 4k playback még kevesebb cpu-t használ rövid teszt alapján.

    sweetlou6.wordpress.com

  • hunluki

    senior tag

    válasz Pano #13 üzenetére

    Nem tudom pontosan mit értesz intraweb alapú sw alatt (gondolom tákolt belsős toolokról lehet szó), melóra is használom a gépet, jira és confluence gyönyörűen vajsimán fut tűzrókán, legalábbis win-es verzióhoz képest én egyáltalán nem érzek különbséget. Ugyanígy böngészőből teams/bluejeans/discord is simán fut, de ezekre van natív app, innentől kezdve a böngésző csak fallback option, de ott is tök szépen működik az összes.

    Amúgy én meg nem akarok a win ellen beszélni, nem is feltétlen szorult volna a háttérbe ha nincs ez a sok gigát evős incidens ami simán lehet hogy egy bugos update amit idővel javít az MS.

    Egyszerűen annyi hogy amire nekem szükségem van azt elérem itt is, win-en meg vagy javítják ezt a bugos memória dolgot vagy nem. Kb 3 hete sikerült ezt a manővert megugrani, azóta nem volt ablakos koma butulva. Ahogy írtam, majd ha kolléga/haver ír hogy forzázni vagy gearsezni kéne akkor majd visszatérünk rá. Illetve előtte fél órával mert szerintem 4-5 hónap után bekapcsolt win kapásból fejbe fog csapni egy marék update-el, illetve a win store is tuti szed le friss forzát meg mindenféle apróságot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák