Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz Metalfan #5 üzenetére

    Hasonló a "problémám". Ennyiért már kifejezetten jó Sennheiser vagy AKG fejhallgatókat lehet kapni, amik minden bizonnyal nem kicsit szólnak jobban. Persze jóval kevéssé kompaktak, ami megnehezíti/ellehetetleníti a hordozható eszközökkel való használatukat, de ez a 200$ akkor is baromira, feleslegesen nagy összeg.

    [OFF]Persze ha tényleg nagyon jó, és milliomos lennék, akkor tutira vennék ilyet, de akkor meg aligha lenne rá szükségem, mivel akkor nem BMV-vel (BKV-val) járnék, hanem BMW-vel, amiben megfelelő minőségű autóhifi lenne.

    Erről a fülesről 2 másik jut az eszembe: a Klipsch-nek van egy olyan fülese, amit egészen mélyen be kell tolni a fülbe (tök brutális :) ), az asszem kb. 65-70k, meg láttam valahol egy 100-110k-s fülest is, annak nem jut eszembe a márkája. A lényeg, hogy annyira még nem is drága ez :D. De a presztízsen kívül nem tudom elképzelni, hogy annyira jók lennének. Nyilván szépen, lineárisan szólnak, de a terük szerintem meg sem közelítheti egy normális cirkumaurális nyitott fejhallgató minőségét.

    Úgyhogy inkább kellene akkor már egy Sennheiser Orpheus vagy egy Stax Omega II :DDD, vagy mivel csóró vagyok, egy sima dinamikus Sennheiser HD800 vagy AKG K701.[/OFF]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák