Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bolvar

    senior tag

    válasz satz18 #7 üzenetére

    Ez a hulladék cég nélkül valószínűleg ma sok it termék nem vagy nagyon más formában létezne.
    Bőven elég csak az okostelefon amit merőben ők értelmeztek újra ha tetszik ez ha nem.
    Lehet nem kedvelni egy gyártót de ez a demagóg szöveg amit 1-2 ember tol az elég kabaréba illő.
    Elszaladt velük a ló sajnos de pont ahogy ők is a másik cégek is ugyanazt csinálják 0 fejlesztés(az hogy haszontalan fíícsőőrel pakolnak meg egy telefont nem minősül nálam annak, és az utolsó hasznos fejlesztés a touch id volt ami lám apple) csak plusz hasznot akarnak, mindenki az egekbe emelte az árat, most már ott kapni egy bármilyen gyártó telefonját ahol 6-7 éve az apple aktuális készüléke állt...És mivel üzleti alapon működik minden nem puszira miért ne emelnék az árat sajnos ilyen a gazdaság.
    Remélhetőleg észbe kapnak, szükség van egy jó apple-re, én örülnék neki a legjobban pl ha újra kidobnának egy 4" telefont pl, amivel szvsz még kaszálhatnának is szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

  • bolvar

    senior tag

    válasz #06658560 #38 üzenetére

    Mutass egy hasonló konstrukciót az első iphone előtt mint amit akkor bemutattak.
    A symbianos fostaliga nokiákra és társai a fasorba se voltak, fejre is állt jópár mobil gyártó utána.

    A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

  • bolvar

    senior tag

    válasz satz18 #47 üzenetére

    Lassan 10 éve használom az mobiljaikat ugyan jack csatit még nem hagytam én el(amióta nem bkv-om szerintem 2x használtam kb), a cserélhető akksi sose hiányzott 2 perc alatt lehet amúgy is cserélni különösebb szakértelem se kell hozzá de javíts ki hogy a többi gyártó készülékei ugyanezt a dizájnt követik..., a sim pedig hogy jön ide a többi gyártó netán még a rendes méretűt használja?.Nem, helyet spórolnak, nem tudom ezzel mi a gond 2 évente ha megvágod 2 perc ha bemész a kis szolgáltatóhoz 10 perc és kezedbe a gyári másik.
    Ez is csak egy demagóg hozzászólás semmi más.
    Lehet nem a legjobban kommunikálnak dolgokat az utóbbi időben és a termékfejlesztési irányuk is megosztó(ez többek közt engem is megoszt jó-e az irány perpill) de ha nem lenne olyan népszerű mint amilyen nem is lenne min csámcsogni sokaknak.

    A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

Új hozzászólás Aktív témák