Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dinamiq

    tag

    válasz n6230i #30 üzenetére

    Ha jól emlékszem tavaly volt egy cikk karácsony után. A Váci útón lehet ilyet kapni. Csak karácsonykor vagy 6-8db ment el. Volt olyan, aki szinte zárásra érkezett. Szinte látom magam előtt a külső sávban vészvillogóval parkoló Maserati-t. Az egész éves forgalom meg vagy 30db volt. Gratula! Mellesleg nem vennék ilyet akkor sem ha mindegy lenne. Ennél nagyobb techbuzi vagyok :)

  • zsigus

    őstag

    válasz n6230i #30 üzenetére

    Úgy látom, hogy itt mindenki nagyon el van tévedve és nem jó helyre lőtte be ezt a modellt.
    Ennek a telefonnak nem az a lényege, hogy minden benne legyen amit tudhat egy telefon ma, hanem ennek az a lényege, hogy presztízst ad annak aki megveszi.

    Nem azért vannak többmilliárdos autók mert többet tudnak a többinél hanem mert lehet vele villogni, persze csak egy bizonyos réteg számára esik "megfizethető" kategóriába.
    Hiába mondjátok azt hogy 2 éves hardver, semmit nem tud stb. higgyétek el, annak akinek szánták az meg fogja venni. Sőt az összes hasonló presztízs modell hasonló vagy még gyengébb tudással rendelkezik. pl. 8800 Carbon Arte 3-400e és szerintetek az jó telefon?
    Mert szerintem még enyit sem tud.

    Ja és az árazással is tévedtek sokan, sztem ez nem százezrekbe kerülhet hanem inkább milliókba, az sem kizárt, hogy 10millió is lesz, kígyóbőr, fekete gyémánt, arany stb. egyik sem olcsó!

    ez kb. olyan mint a gyúruk vazze, legközelebb lehet, hogy benne is lesz :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák