Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Phoenixy

    senior tag

    válasz #16820480 #43 üzenetére

    Ugyan én is túlzottan drágának találom ($400-ért lenne reális szerintem), de az tény, hogy kapásból az NFC hiánya miatt a Xiaomi Redmi Note 5 egy fillérért sem kéne.
    Azt ne feledjük el, hogy ebbe van Moto Display, aminek párja nincs hiába telt el már majdnem 5 év a Moto Display bevezetése óta.

    Motorola Edge 20 Pro

  • Golyo69

    senior tag

    válasz #16820480 #43 üzenetére

    Én sem akarok belemenni , kinek mi jön be...

    Nekem meg nem ér ennyit ez a teló az biztos..sőt a gyenge akksi miatt egy fillért sem adnék érte....sokat utazom, mikor nem én vezetek akkor szeretem nyomkodni a telót és yt, filmnézés, stb. nekem ne kelljen már tölteni kétszer egy nap a telót, mert ezzel az akksival az én használatom mellett tuti délután már töltőre kéne rakni

    Az hogy kamera ótvar...a régebbi Redmi szériára ez igaz is volt..de Note 5 pl egész jól sikerült ilyen téren is...
    B20 van ha a Globál verziót nem a kínait veszed...
    Nincs QI..volt ilyen telóm amiben volt, nem nagyon használtam, nem rossz dolog de nem ennyi felárért....

    NFC okés nincs, de hidd el hogy nagyon sok embernek olyan telefnoja van ami tudja az NFC funkciót de az emberek többsége azt sem tudja mi az..csak oda van irva NFC és hú de jó az....kb ennyi
    ha lenne én használnám fizetésre de ennyi felárat ez ér nekem.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

Új hozzászólás Aktív témák