Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    válasz Mr.Silkó #34 üzenetére

    A7 2018 tipikus példája annak, hogy mennyire lehet elcs***ni a gyári kamera app -ot. Egy alternatív app Play -ről már csodákra képes. Nem csak minőségben, de beállításokban is korlátozott a Samsung megoldása.

    Egyetlen helyzet van, amikor normálisabban működik. Verőfényes napsütésben. Bár ott is vannak gondok a részletek feldolgozásával. Jönnek a szokásos túlsimítások. HDR meg konkrétan nem javít, hanem ront a képalkotáson. De ezt a tesztben is említették.

    Remélhetőleg a tavasszal érkező új felület és app elmossa ezeket a különbségeket.

    Tehát nála a legnagyobb probléma nem a hardver elem, egyéb komponensek, hanem a szoftver.

    Szerk.:
    Amúgy azóta volt szoftveres javítás, ami némileg javított az összképen. De még mindig nem az igazi a gyári kamera alkalmazás.

    [ Szerkesztve ]

  • janeszgol

    félisten

    válasz Mr.Silkó #34 üzenetére

    Nekem megérte 80 ezer forintért. Ér ennyit, bőven van olyan jó teló az A7 2018, hogy megérje ezt az árat. Ha nem érné meg, nem vettem volna meg. Három dolgot leszámítva minden porcikájában jobb, mint például a Huawei P10. Méret és a kijelző PWM tulajdonsága. Csak ezek miatt vettem meg az öcsémtől a felesége egy éves P10 telefonját. De akinek ez a két opció nem játszik, annak az A7 2018 szerintem egy megfelelő választás.

    (Hármat említettem. A Huawei a P9 óta három antennával szereli a telefonjait. Nekem még ez is tetszik ezekben, viszont az A7 antennaerősségével eddig semmi bajom. Ebben pl jobb az A7, mint az S8.)

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák