Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz tomboy0013 #29 üzenetére

    tomboy0013, this is life

    Látom képtelenek vagytok megérteni. Nem arról volt szó, hogy nem lehet céges fiókot hozzáadni, hanem csak az elsőnek hozzáadott fiókra lehet beállítani a telefonos mentéseket amit feltoljon az accountba. Viszont ha valaki nem azt az accountot konfigolja be elsőnek, akkor bukta, mert ezt már nem lehet módosítani, csak a legelején. Roppant "barátságos". Arról nem beszélve, hogy a telefon teljes törlése 15 percig tartott, holott be volt kapcsolva az eszköz titkosítása, ergo ha a kulcsot törli is elég lett volna. Abszolút hiányzik a W10-ből is az átgondoltság.

    Vicze1

    Már bocsi, de ha egy rendszernek van egy gyerekbetegsége, akkor azt örökre benne kell hagyni? Szerinted ez a normális? Hálistennek se az iOS, se az Android fejlesztői nem így gondolják, így lehet az, hogy ez a két rendszer messze előrébb tart, és csak nő a szakadék a wp és ő közöttük.

    [ Szerkesztve ]

  • this is life

    Ármester

    válasz tomboy0013 #120 üzenetére

    Annyival kiegeszitenem az irasod, hogy nálam lumi 820-al 2 ev alatt egy reboot volt az is sd miatt, Nehany fc bejatszott a kulsos alkalmazasoknal .. most w10m alatt sincs a stabilitással gond , akad bug , de remelem elobb utobb javitjak oket , az os nem tokeletes mint ahogy egyik sem az , de egyutt lehet vele elni . Istenem , felnéztem es latom meg mindig megy a gyilki ☺....

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • janeszgol

    félisten

    válasz tomboy0013 #120 üzenetére

    És használják is rendesen vagy cask amikor keresik őket? Tehát szem előtt vannak ezek a telefonok?
    Továbbá van bennük pin kód beállítva? Különben nem veszik észre. Pontosabban vették észre, mert ma már talán a két patch javította. De azért kicsit rosszul esett, amikor a 640-et kivéve a dobozból rögtön restartolt, mjad netezés közben, majd a beállításokat matatva. Aztán használtam még, IE összeomlás, majd eltettem a fiókba
    Most novemberben elővettem, felfrissítettem, megszűntek ezek a gondok. De maradtak a bugok.

    A letörölt alkalmazások ott maradtak a menüben, cask "szellemként", ikon nélkül, cask az app neve kiírva. Nem láttam még ilyet. Aztán a fotók nézegetéséből nem lehetett kilépni. Csak úgy, hogy lehúztam a rolót, majd megnyomtam a beállításokat és úgy vissza jött az also sáv. (Dupla kopp kikapcsolva. Utálom a szoftveres gombokat.)

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák