Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gubacsino

    aktív tag

    válasz janeszgol #27 üzenetére

    Igen, pontosan. Apple és Google is nyújt már pénzügyi szolgáltatásokat.
    (A pénzintézetek be is vannak ... rendesem :D Ahogy mondod, a személyes adatokról nem is beszélve...
    Nem vagyok szakértő, nem is akarom magam eladni annak, de ha egy OS nem biztonságos, hát pont nem fogják az emberek erre használni. Szerintem az alma sem véletlen mondott nemet az FBI -nak, nem is olyan rég. És nem véletlen fektet a biztonságra, nagy hangsúlyt (ha más nem PR szinten mindenképpen) Nekik megvan a válaszuk.
    Biztonság= Bizalom=Elégedett ügyfél.
    Számomra nem világos mit lép ez ügyben a Google. Hogyan lehetne a kapzsi gyártókat, és a még-kapzsibb szolgáltatókat rábírni legalább a kritikus biztonsági rések foltozására, gyorsabb közzétételére.
    Jobban belegondolva ez persze nem egy cég feladat. Erre törvényi szabályozás szűkséges. Vagy egy jó kis bünti! [link]

    Nálunk biztos nem sok értelme lenne perelni. Ugyanakkor van ahol megpróbálják, hivatali szinten!
    [link]

    Csak mint írtam, mikor lesz ennek eredménye, és hogy mi lesz az? Hiszen egy erősen negatív korlátozó ítélet, akár a vissza is tarthatja a fejlődést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák