Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peet

    senior tag

    Régen még valamennyire érdekeltek az ilyen hírek, de most már csak legyintek....ááááá
    Otthon 3 db androidos eszközöm van amiből egyen 5.01 kettőn pedig 4.4 fut. Ezzel a felállással még büszke lehetek, mert sokan még itt sem tartanak. Értem én, meg örülök is neki, hogy a google fejleszt, de a gyártók nagyon le vannak maradva, reménytelen a helyzet. Ha új androidot akarsz, akkor vegyél új készüléket. Jobb esetben talán 1 frissítést kapsz majd még hozzá mondjuk kb. 1 év múlva aztán ennyi.
    Már a Cyanogenmod sem bírja ezeket a verziókat követni.
    Véleményem szerint miután már lassan mindenki kipróbálta a tableteket és rájött, hogy pár dologra ugyan jó, de egy okostelefon mellé szinte fölöslegesek, mert a komoly dolgokhoz úgy is PC kell. Szép lassan a tablet eladások vissza fognak esni, mert közel olyan fölösleges dolgok ezek mint a 3D vagy a hajlított tévék.
    Ami pedig az okostelefonokat illeti, a legtöbb dologhoz még ma is elég egy Samsung S2 teljesítményű eszköz. Aki játszik rajta, vagy "program mániás" és mindenféle appot felrak, kell neki a sok tárhely, a sok ram, és persze anyagilag megteheti az váltogatja a telóit.
    Igazán olyan frissítés, amitől úgy hanyatt estem volna, nem nagyon jött az elmúlt években se hardver se szoftver oldalon.

Új hozzászólás Aktív témák