Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz kilua #26 üzenetére

    Tapasztalatból mondom, vannak ott "koponyák", de minden "olcsón" kell.
    és hát ügye ismerjük a mondást: Sz*rból nem lehet várat építeni. (papíron van rá pénz, de mivel sose senki se fogja ellenőrizni a szervereket, így "minimumon" tartják a kapacitást... ilyenkor persze ez kiütközik. a pénz meg ment máshova, csak papíron szerverre költve)

    Én mondjuk egy 2 hete feladtam, hogy Pfizert kapjak, már akkor hallottam róla, hogy félrerakják őket a fiatalabb korosztálynak (anyám még pont megkapta)... csak most 100e db félrerakott adagot "felszabadítottak", hogy legyen mécslátogatás holnap (mert nem lett volna meg a 4millió beoltott különben amit eredetileg a héten szerdára tippeltek még a múlt héten, a többi oltóanyag nem elég népszerű)..

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • Dr. Romano

    veterán

    válasz kilua #26 üzenetére

    Manapság a warez oldalak is ddos elleni felületről irányít át (szomszéd mondta). Bezzeg itthon a sok regisztrálót egy időben azt támadásnak nevezik, mert egyszerűbb azt mondani mint hogy sz*r a rencccccer.

    Medocsabi
    Engem pajszerrel oltottak be, de csak azért mert akkor épp az volt készleten. A családban mindenki kapott mindenfélét. Szóval nekem totál mindegy lett volna mit kapok. Sőt a hintőporosnak örültem volna a legjobban mert oda csak egyszer kellett volna menni (a mai állás szerint....)

    [ Szerkesztve ]

    Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Új hozzászólás Aktív témák